O mně

Pomáhám podnikatelům na volné noze a lidem z korporátu, osvojit si jednoduché návyky, které jim přinesou stabilnější finanční výsledky a více osobní svobody.

K tomu využívám především metod NLP koučinku, protože se domnívám, že každý z nás jsme tím největším odborníkem na svůj život a mentoringu.

Dokáži se dobře ptát, zaměřit pozornost na klíčové momenty a pomocí jednoduchých technik vám pomůžu vše uvést přímo do praxe. 

Pomocí mentoringu  si osvojíte návyky úspěšných podnikatelů, které vás posunou blíž k osobní i finanční svobodě. 

  • Podíváme se, jaké jednoduché návyky z oblasti (plánování, zhodnocení, zavedení inboxu) můžete zahrnout do svého života, abyste měli více času nebo třeba lepší finanční výsledky.
  • Můžeme spolu dát řád digitálnímu prostoru (jednotné úložiště, pořádek v e-mailu, financích nebo fotkách).
  • Podíváme se na minimalistické principy podnikání, které mi pomohly úspěšně vybudovat projekt pro nastávající maminky a napsat bestseller e-book Mámin průvodce, který pomáhá téměř 3 000 ženám na mateřské a pomůžou i vám.
S Luckou jsem se domluvila na koučing ohledně timemanagementu, protože jsem věděla, že je to oblast, kde mám značné mezery a utíká mi v mém chaosu mnoho energie. Doufala jsem, že se mi to s její pomocí podaří lépe uchopit a byla jsem opravdu spokojená. Spolupráce s Luckou byla příjemná a hlavně praktická. Už jsem předtím absolvovala mnoho rozborů a technik v různých skupinách, ale musím uznat, že Lucka se dokáže doptat a zaměřit na klíčové momenty a pomocí jednoduchých technik vše uvést přímo do praxe. Už od prvního sezení jsem měla pocit, že se věci opravdu mění a že se nám daří najít způsob, jak využívat čas efektivně, ale zároveň bez tlaku na výkon. A hlavně jsem se na ty změny začala těšit. Lucčiny služby jednoznačně doporučuji a ve spolupráci s ní pokračuji i nadále.
Jana Šťastnáfyzioterapeutka, Shiatsu terapie

Co můžete očekávat od spolupráce se mnou?

Provedu vás vysoce efektivními technikami NLP (neurolingvistického programování). Snáze dosáhnete svých cílů.  

Jsem praktická a mám snahu na tom, abyste si poradili i po naší spolupráci. Osvojíte si techniky pro získání nadhledu, které využijete v každodenním životě.

Jako milovnice minimalismu, vám mentorskými okénky pomůžu ukotvit doma i v práci drobnosti, které vám zjednoduší život.

Co můžeme mít společného?

Trávit Vánoce a Nový rok pryč od všeho ruchu a shonu na klidném chorvatském ostrově Krk.

Chodit pěšky a toulat se přírodou Moravského krasu. To můžu často.

Stále se učit něčemu novému nebo se začíst do knihy, co otevírá oči a usnadní život? Sem s tím. 

Jaké je mé vzdělání a praxe?

V oblasti koučinku, osobního rozvoje a marketingu:

  • Psychoterapeutické minimum - 128 h. (Český institut biosyntézy, Praha) , 8/2021 - stále probíhá
  • Akreditovaný intenzivní koučovací výcvik s technikami NLP - 176 h. (u Mgr. Markéty Hamrlové, Ph. D., Brno), 7-9/2021 
  • Projekt Finance na mateřské (dříve Máma superhrdinkou) - bestseller Mámin průvodce na MD a RD, poradenství v oblasti dávek na mateřské dovolené pro zaměstnané i podnikatelky, 7/2018 - současnost
  • Průběžně využívám pro rozvoj svůj i svých služeb podpory koučů, psychoterapeutů, čerpám informace z odborných publikací na témata osobního rozvoje, koučinku, psychologie, neurovědy, produktivity a marketingu.
  • Aktuálně mám odkoučováno 100+ hodin.

Formální vzdělání:

Vysoké učení technické v Brně, program ekonomie a management, titul Bc., 2016