Cítíte, že věci ve svém životě potřebujete jinak, ale ještě přesně nevíte jak?

 

Chcete se posunout z místa, ale nejde vám udělat první krok?

 

Jste na správném místě. Budu vám po boku a podpořím vás na nové cestě.

Jak probíhá spolupráce?

 

Pro větší a udržitelnější změnu vám doporučuji zvolit balíček 8 setkání. Je tu však možnost potkat se i jednorázově. V případě zájmu o jednorázový koučink, přejděte, prosím, níže přímo k objednávce. 

Před dlouhodobou individuální spoluprací je pro mě důležité se s vámi setkat na úvodní schůzce, která trvá 50 minut a je zdarma. Probíhá osobně v kanceláři v centru Blanska nebo on-line.

Ujasníme si na ní, co řešíte za téma nebo s jakými pocity a obavami se potřebujete vypořádat. Podíváme se, jaké bloky a limity si potřebujete zpracovat, aby vám už nic nebránilo se posouvat kupředu.

Poznáme se a zjistíme jestli jsme na podobné vlně. To abychom si naši společnou cestu užili.

Jak vám to více vyhovuje?

 

Potřebujete pomoc s rozhodnutím, znovu se rozhoupat do akce a vidět všechno víc z nadhledu? 

V tomto případě je pro vás ideální

JEDNORÁZOVÉ 60MINUTOVÉ SEZENÍ

Jednou se potkáme a po našem setkání získáte nový vítr do plachet.

  • Cena je 1 200 Kč / 60 minut.
  • Setkání může proběhnout v koučovně v Blansku, Brně, on-line nebo se můžeme potkat v přírodě.

Chcete si tvořit život podle svých pravidel a cítíte, že potřebujete delší podporu?

Provedu vás v rámci

INTENZIVNÍ SPOLUPRÁCE NA 2 MĚSÍCE

Tento balíček obsahuje 8 setkání po 60 minutách. 

  • Cena je 8 000 Kč / 8 x 60 minut.
  • Setkání probíhají osobně v Blansku, Brně nebo on-line formou videohovorem. Nebo můžete zažít koučink v přírodě. Potkáváme se 1x týdně.
  • Před intenzivní spoluprací se potkáme na 50minutovém seznamovacím hovoru.
  • Stisknutím tlačítka se dostanete přímo do kalendáře, kde si vyberete termín úvodního koučinku.

Jak se po koučinku cítí klienti?

S Luckou jsme si hezky popovídaly na téma vnitřní strach a váhání. Svými otázkami mě dovedla k zamyšlení, co dělat a kde začít a že někdy je dobré na sobě pracovat. Vše nejde hned, takže i malé krůčky vedou k celkové spokojenosti. Samozřejmě témat k řešení jsme identifikovaly několik a cesta je trnitá. Všem doporučuji, aby se pomocí koučinku nad sebou zamysleli a rozhodli se, zda na sobě začít pracovat a plnit si své sny a očekávání anebo je jim dobře tam, kde jsou.
Markéta Hanzlíčková
Milá Lucko, díky tobě jsem si spoustu věcí uvědomila. A především to, že i já jsem důležitá. Jako člověk, který má sny a cíle. Ne jen jako partnerka, máma a kamarádka. Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že se nechám někým koučovat. A teď jsem velice ráda za to, že jsem do toho šla. Vlastně bez očekávání, ale myslím, že o to víc, to zasáhlo kam mělo. Byla jsem překvapená, jak snadno vlastně dokážu pojmenovat svoje problémy. Od našeho setkání se pomalu, ale jistě, učím hledat i to dobré na sobě. Nejsou jen ostatní. Jsem i JÁ. Moje cesta, moje sny, moje cíle a moje štěstí. A být šťastný není sobectví
Nikola Kulíšková
Koučink od Lucky můžu všem jen doporučit! Sama jsem do toho šla možná trochu skeptická, bez větších očekávání. Nicméně jsem opravdu nečekala tak příjemný rozhovor, který mi pomohl otevřít se i myšlence, že nemusím být jen ta unavená matka, která nemá čas na sebe a vlastní zájmy, ale že i s prckem můžu zvládnout alespoň trochu odpočívat, relaxovat... A vůbec se zaměřit trochu i na sebe. Rozhodně doporučuji všem, kteří stále váhají, zda do toho jít, ať se nebojí. Lucka je moc příjemná, milá, a vůbec, taková, jakou ji potřebujeme! Děkuji!
Tereza Michalová
Na schůzku jsem šla prakticky bez očekávání. A byla jsem moc mile překvapená. Uvědomila jsem si, že i já mám své sny a přání. A že i já umím nad svými sny přemýšlet jako nad reálnou součástí mého života, nejen jako o vzdušných zámcích. Určitě bych koučink doporučila těm, kteří mají pocit, že jsou v pasti, jednom kruhu, potřebují se odpíchnout a nemohou najít ten odrazový můstek. Závěrem: Já mám o čem přemýšlet a minimálně se pokusím si svoje sny splnit. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji 🙂
Zuzana Pešová

" Úkoly, které jsem si přepisovala od dubna se splnily. Dvakrát jsem stihla přes den spát a světe div se, úklid se nezbláznil." - píše čerstvá maminka Hanka a přikládá svoji recenzi...

Mluvit s cizím člověkem o svých problémech je jednodušší a zároveň tam chybí to omlouvání zavedených pořádků, které dělají kamarádi. A navíc vše co se řekne nahlas, má úplně jinou formu, než když si to člověk jen myslí a nebo cítí. Prostě přestat se na něco vymlouvat a začít pomalu něco dělat je největší posun. Je fajn slyšet tu podporu, nezaujatý náhled a hlavně úsměv od ucha k uchu, který k tomu Lucka přidává. Pokud o koučinku přemýšlíte, určitě to zkuste.
Hana Kálal