Přidejte si k objednávce BONUSOVÉ video Jak na daně na mateřské? za symbolických 149 Kč

Získejte pro svoji rodinu veškerou finanční podporu, kterou stát nabízí.

Cítíte se ztracená v tom na co všechno máte nárok? 

Chcete mít přehled o dávkách
na mateřské a rodičovské dovolené?

Napsala jsem pro Vás eBook, který Vám vytrhne trn z paty...

MÁMIN PRŮVODCE DÁVKAMI NA MATEŘSKÉ A RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ

aneb jak si vše vyřídit bez obav a starostí

0

spokojených maminek si už čte svého Průvodce paragrafy.

0

stránek informací, o kterých jste možná nevěděla.

0

můžete získat navíc v prvním roce k rodičovskému příspěvku.

Chcete to také? 

Představte si tu úlevu, která na Vás čeká

 • Po přečtení eBooku už nebudete plná nejistoty, na co všechno máte nebo nemáte nárok.
 • Budete přesně vědět o co máte kdy požádat a kam se žádostí.
 • Díky eBooku se neochudíte o jednu jedinou korunu, na kterou máte nárok.
 • Jste klidná, protože máte zaopatřenou rodinu a všechno nastavené podle Vašich potřeb.
 • Těšíte se na miminko a myslíte na mnohem příjemnější věci, než je úředničina.
Přesně tyhle "formality" jsem potřebovala. Všude samé semináře o porodu a péči o miminko, ale na tyhle věci odpovědi nikde..Tohle nám nikdo nikde hezky nenapíše a člověk honí informace po známých, úřadech, internet...Skvělé! Děkuji.
Markéta PrchalováTajemství života v cyklech - www.marketaprchalova.cz
Přehledný průvodce nepříjemnými administrativními kroky, díky kterému přesně vím, co mám udělat, abych měla vše správně nastaveno bez starostí a nejistot. A hlavně najdu všechny informace na jednom místě.

Gabriela HebkáPrcku, najez se sám! - www.gabrielahebka.cz

I já jsem měla spoustu otazníků v hlavě. Nevěděla jsem, co všechno musím udělat, abych získala veškerou podporu od státu. Teď mám vše nastavené, tak jak potřebuji a naučím to i Vás.

Kdo jsem, abych Vám mohla radit?

Mé jméno je Lucie, jsem účetní a také maminkou na mateřské dovolené.

 

Dnes už mám jasno v tom, co mě na úřadech čeká a jak si vše vyřídit bez obav a starostí. Když jsem ale ještě s bříškem začala s hledáním informací k mateřské a rodičovské, měla jsem hlavu jak pátrací balon. 

Ptala jsem se sama sebe...

Budu mít nárok na mateřskou, i když jsem na neschopence? Budu mít kvůli neshopence nižší mateřskou? Kolik vlastně budu brát? Budou nám stačit naše finanční rezervy? Kdy a kam podat  všechny žádosti? Budu muset přerušit moje podnikání na vedlejší činnost?

Tehdy jsem chtěla řešit úplně jiné věci, jako například jak se připravit na rodičovství nebo nakupování všech těch roztomilostí pro miminko. 🙂 Na nějakou úředničinu jsem neměla ani pomyšlení.

Přesto jsem se pustila do hledání!

V internetových diskuzích zaznívaly odlišné a zastaralé informace a na webových stránkách úřadů, to bylo jak číst v samotných zákonech. Zkrátka pro "smrtelníka" pěkná nuda a příliš mnoho složitostí.

Řekla jsem si, že jako účetní to nesmím vzdát a i s těhotenskou (ne)soustředěností, jsem začala přelouskávat všechny ty informace a sepisovat si je do lidštější podoby. 

A tak vznikl...

Mámin průvodce paragrafy na mateřské a rodičovské dovolené aneb jak si vše vyřídit bez obav a starostí.

Přehledné čtení s příklady, které Vás provede krok po krůčku jednotlivými dávkami a Vy se zorientujete v podmínkách, které musíte splňovat, abyste mohla čerpat veškerou finanční podporu pro svoji rodinu.

TO JE BÁJEČNÝ, CHCI TOHOTO PRŮVODCE!

Co získáte koupí eBooku?

 • Vyděláte peníze
  Díky mámině průvodci vám neunikne žádná finanční podpora. Super! Máte vyděláno na výbavičku pro miminko nebo třeba zásobu plenek 🙂
 • Ušetříte spoustu času
  Dopřejte si možnost, dát si nohy nahoru. Užívejte si své těhotenské bříško, místo toho, abyste dlouhé hodiny hledala všechny ty informace. Udělala jsem to za Vás.
 • Všechno na jednom místě
  Získáte komplexního Průvodce o všech dávkách na jednom místě.
 • Nabitá informacemi, připravena jednat!
  Budete přesně vědět co a jak si zařídit a nebude to už žádný stres. Úředníkům z Vás spadne brada.

eBook je určený pro:

 • Zaměstnané maminky;
 • Podnikající maminky (OSVČ);
 • Studující a nepracující maminky;
 • Maminky dvojčátek a vícerčat;
 • Maminky, které čekají své první miminko;

eBook neobsahuje:

 • Rady, jak obejít zákon;
 • Informace pro tatínky na mateřské;
 • Informace o kolizi čerpání dávek na území ČR a současně v zahraničí;
 • eBook není pro maminky, které se v této problematice orientují. Je určen maminkám, které tápou;
Pokud si nejste jistá, zda je pro Vás Mámin průvodce vhodný, kontaktujte mě,
prosím, na e-mail info@luciekonecna.cz.
Dobrý den, čerpala jsem z Vašeho e-booku veškeré informace. Nároky na různé příspěvky, kdy kde o co žádat. Jelikož jsem trochu nespecifická co se týče zaměstnání, pomohla jste mi i v odpovědi na můj dotaz e-mailem. Je super mít tyto informace na jednom místě a navíc i se souhrnem dokumentů/ žádostí, které je třeba vyplňovat, čili vím, na co se připravit a co potřebuji s sebou. Je to pro mě ohromná pomoc, protože jen tak vám nikde nikdo neřekne, na co máte nárok, kdy a kde žádat. Moc Vám za to děkuji.
Bára T.
Koupě Vašeho průvodce byla jedna z nejlepších investic, kterou jsem v těhotenství udělala. Nebyla jsem úplně neznalá věci, před mateřskou jsem pracovala jako vedoucí supermarketu, takže obecný přehled o tom jak co funguje a kde vyřídit jsem měla a uměla, ale přesto mít aktuální informace a moct si vše uceleně přečíst a do podrobna pochopit bylo skvělé, a stále je. K Vašemu průvodci se opakovaně vracím, když se potřebuji o něčem přesvědčit, či si to osvěžit.
Barča HaškováVedoucí supermarketu

Jak eBook uvnitř vypadá a kolik stojí?

eBook jsem pro Vás napsala jasně a stručně, odnesete si z něj maximum a neutopíte se ve zbytečné omáčce.
Má 41 stran, doprovází ho barevná okénka s tipy a upozorněními.
Krášlí jej přehledné tabulky a je nabušený modelovými situacemi a příklady.

Obsahuje základní informace o...

mateřské, rodičovské, otcovském volnu, porodném, přídavcích na dítě, vyrovnávacím příspěvku v těhotenství, daňovém zvýhodnění na děti, slevě na manželku, slevě za umístění dítěte, viz OBSAH. 

Cena eBooku pro Vás je 

429 Kč

A to ještě není všechno!

Co mám pro Vás navíc?

Bonus č. 1 - eBook

Všechny potřebné formuláře na jednom místě. Informace JAK a KDE všude se dají formuláře vyplnit.

Bonus č. 2 - Checklist

Co vyřídit pro miminko před porodem a co Vás čeká za vyřizování po jeho narození.

Bonus č. 3 - Aktualizace

Pravidelná aktualizace eBooku při změnách v zákonech + novinky do 31. 8. 2024 - vždy 1x ročně v lednu! Díky takto dlouho trvajícím aktualizacím dostanou maminky aktuální informace i při dalších dětech.

Bonus č. 4 - Sleva 100 Kč

Slevový kód 100 Kč na eBook Kristýny Suché v hodnotě 480 Kč Jsem těhotná - 8 tipů, jak si užít těhotenství a připravit se na přirozený porod .

A k tomu garance vrácení peněz

Co když se Vám eBook nebude líbit? Co když zjistíte, že jste čekala něco jiného?

I na to jsem myslela. Opravdu mi záleží na tom, abyste byla spokojená, takže máte 30denní garanci vrácení peněz, pokud se rozhodnete, že to není to pravé pro Vás. Bez otázek Vám vrátím peníze v plné výši.

Co o eBooku říkají maminky?

Mámin průvodce paragrafy je takový Rozum do kapsy 🙂 pro nastávající maminky nebo ženy, které dítě teprve plánují. Malá knížečka a přitom nabitá informacemi a příklady z praxe, jak který příspěvek funguje - od kdy na něj má žena nárok, jeho výše, u koho se uplatňuje atp. U nás si eBook přečetl i můj partner (takže nejenom ženám může tento rádce sloužit!) a našli jsme v něm spoustu tipů, o kterých jsme neměli ani ponětí, že je lze uplatnit.

Nemusíte lovit v zákonech nebo se doptávat na úřadech, tady je všechno pohromadě, jasně vysvětleno a s uvedením odkazů přímo na kalkulačku i na příslušné zákony. Pro mě hodně nápomocný a pro všechny tápající budoucí rodiče (co se státních příspěvků a úlev týče! Jak vychovávat dítě tady nenajdete 🙂 ) takového rádce doporučuji.
Pavlína CimbálováZakladatelka projektu Být radostí - www.pavlinacimbalova.cz
E-book Mámin průvodce mě mile překvapil svou jednoduchostí a přitom veškerým nutným shrnutím, co jsem potřebovala komplexně vědět k tomu, abych se konečně zorientovala mezi tím, co můžu čekat od státu jako zaměstnanec za finanční odměnu, když se rozhodneme počít miminko.

Jsem ráda, že mám veškeré shrnutí pěkně pohromadě, vím, na co mám nárok a hlavně vím, na koho se obrátit s radou. Už nebudu zatěžovat všechny své známé, kteří by se mohli aspoň částečně orientovat v této věci, což mi přijde za těch pár korun jako velký bonus. Moc všem doporučuji, protože vyznat se v tom sama nebo hledat informace někde na internetu je opravdu dost matoucí a člověk má z toho akorát hlavu jako balon. 🙂 A taky doporučuji pročíst Lucčin web, má tam plno aktuálností, tak ať se jste hned v obraze! 🙂
Adéla Kazdováwww.zivotbezhormonalniantikoncepce.cz
Krásně přehledný a praktický průvodce jednotlivými dávkami, na které mají rodiče před a hlavně po porodu nárok. Předkládá informace kdo a za jakých podmínek může určitou částku čerpat a dává jasné příklady z praxe. Doporučuji maminkám, aby se nemusely prodírat internetem a měly jasno v tom, jaké dávky mohou využít.
Kristýna SucháPrůvodkyně žen těhotenstvím a mateřstvím - www.kristynasucha.cz
Ebook splňuje vše, co slibuje a co jsem potřebovala vědět. Oceňuji užitečné a praktické odkazy, které v něm jsou.

Doporučuji všem maminkám, aby se neztratily pod tíhou povinností a věděly, kdy, kde a jak co vyřídit. Děkuji moc.


Jana SvobodováSvoboda mysli - www.jana-svobodova.cz
S přítelem čekáme miminko a já nejsem ten typ člověka, který by si aktivně vyhledával informace. Na tvůj e-book jsem narazila úplnou náhodou, ale jsem za něj nesmírně vděčná, neváhala jsem ani chvíli a hned jsem si e-book koupila. Vše potřebné je zde stručně a přehledně napsané. Takže ještě jedno velké díky! 🙂
Adéla H.
Moc děkuji za Tvůj ebook, který je velmi přínosný ve všech směrech a je hlavně pohodlné, že je vše "na jednom místě" a člověk nemusí složitě dohledávat informace všude možně.Jana F.
Koupila jsem si Tvého Průvodce paragrafy a dost mě pomohl. Zjistila jsem, že manžel s námi může být týden doma na otcovské dovolené a že i když nebude týden pracovat, tak že ani o moc peněz kvůli tomu nepřijdeme. A také mě Průvodce pomohl v tom, že bylo pěkně v bodech napsané, kde je všude potřeba nahlásit nového člena rodiny.

Abych to nějak shrnula, Průvodce mě pomohl vlastně ve všem, když mám doma svoje první dítě. Nemusela jsem se zbytečně stresovat nějakým hledáním na internetu. Průvodce mě moc pomohl a byla jsem ráda, že jsem do něho investovala a že to nebylo zbytečné.
Radka M.
Vámi zaslaný průvodce mi opravdu hodně pomohl. Z článků, které jsem při hledání informací ohledně mateřské a rodičovského příspěvku hledala mi šla hlava kolem a nakonec jsem usoudila, že z toho nejsem příliš moudrá.

Ale díky Vám mám všechny důležité informace pohromadě a hlavně přehledně. 🙂 Moc jste mi pomohla a jsem ráda za každý e-mail, který mi od Vás přijde, protože je to vždy zajímavé.
Radka U.

Tak co říkáte? Přidáte se k...

0

spokojeným maminkám, kterým už Průvoce pomáhá? 


Klikněte na tlačítko ANO, TO CHCI! a získejte eBook Mámin průvodce paragrafy na mateřské a rodičovské dovolené aneb jak si vše vyřídit bez obav a starostí spolu se 4 hodnotnými bonusy a 30denní garancí vrácení peněz v případě, že se vám Průvodce nebude líbít.  

Potřebujete se na něci zeptat? Nejste si něčím jistí?

Kdykoliv mi napište na info@luciekonecna.cz, ráda vám pomohu.
Lucie Konečná, autorka Mámina průvodce